Aktualności

Programy do rozbudowy własnego przedsiębiorstwa są obecnie bardzo modne. Ten trend na rynku wynika z zainteresowania nowymi technologiami. Systemy ERP to sposób na oszczędność, szybkość oraz lepsze możliwości. Tego rodzaju oprogramowania dołączona jest obsługa i rozwiązania informatyczne dla firm i mikroprzedsiębiorstw. Sprawdź, jakie możliwości wykazują systemy ERP dla biznesu. 

SKALOWALALNE MOŻLIWOŚCI OPROGRAMOWANIA 

To jedna z głównych cech systemu ERP. Dzięki możliwości skalowania możemy liczyć na łatwą rozbudowę aplikacji. Wybór poszczególnych wariantów możemy liczyć na trzy opcje do wyboru. Aby obsługa i rozwiązania informatyczne dla firm były jeszcze bardziej skuteczne można dokonać wyboru przedsiębiorstwa pod kątem wielkości siedziby Twojej firmy. Rozwój systemu firmy bez konieczności reorganizacji. Również wymiana i konwersja, a także migracja danych nie jest konieczna. Wszystko, co wykonujesz możesz zrobić w obrębie jednego oprogramowania.

AKTUALIZACJE DLA SYSTEMU 

Aktualizacja jest zgodna z najnowszym prawem w Polsce. Wszelka obsługa i rozwiązania informatyczne dla firm z bazami danych pozwalają na przechowanie informacji klienta zgodnych z przepisami RODO. Najnowsze aktualizacje systemów pod kątem nowości oraz nowych funkcji można pobrać bezpośrednio ze strony producenta. Takie działania pozwalają na posiadanie nowych funkcji, które możesz wykorzystać we własnym przedsiębiorstwie. Wszelkie aktualizacje systemu są całkowicie bezpłatne. Nie ponosisz żadnych kosztów za instalacje oraz pobieranie nowości ze strony.