Aktualności

Pomiędzy małymi drogeriami i sklepami kosmetycznymi opatrzonymi szyldami znanych marek występują podobieństwa i różnice. Cechą wspólną jest konieczność znalezienia sprawdzonego źródła towaru. Odmienna jest natomiast ilość zakupowanych produktów oraz klient docelowy. Dlatego tak ważne jest, aby hurtownia kosmetyczna posiadała szeroki asortyment, obejmujący zarówno nowości kosmetyczne, jak i kosmetyki znane i lubiane od lat. Pielęgnacja twarzy i ciała, jak również makijaż to kategorie kluczowe. Jakie rodzaje produktów cieszą się największym zainteresowaniem konsumentów?

Makijaż twarzy – odpowiedź na zróżnicowane potrzeby kobiet i mężczyzn

hurtowni kosmetycznej nie powinno zabraknąć podstawowych kosmetyków do wykonania make-upu dziennego lub wieczorowego. Pudry o właściwościach matujących lub rozświetlających oraz podkłady o dużym stopniu krycia są coraz chętniej kupowane. Spora grupa osób preferuje delikatny makijaż, na co marki kosmetyczne odpowiadają szerokimi gamami kremów BB i lekkich podkładów.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy dla obu płci

Coraz więcej mężczyzn dostrzega potrzebę używania kosmetyków takich jak krem do twarzy i pod oczy czy nawilżająca pomadka do ust. Dobrze zaopatrzona hurtownia kosmetyczna będzie posiadała również spory wybór produktów przeznaczonych do dbania o brodę i zarost. Rosnąca świadomość na temat procesu starzenia się skóry i możliwości spowolnienia go sprawia, że rynek kosmetyczny wysycają kosmetyki takie jak odżywcze serum do twarzy czy kremy z wysokim filtrem UV. Konsumenci chętnie po nie sięgają, oczekując szerokiego wyboru i przystępnych cen.