Aktualności

Źródło: https://soundprove.com/

Profesjonalne studio nagrań

Profesjonalne studio nagrań musi posiadać naprawdę bogate zaplecze techniczne. Po prostu musi i koniec. Przestrzeń przeznaczona do rejestracji, miksowania i postprodukcji powinna być zaprojektowana przez wykwalifikowanego akustyka lub inżyniera dźwięku. Prawdopodobieństwo, że zostanie to wykonane dobrze, rośnie wraz z wiedzą i doświadczeniem takiej osoby. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie optymalnych warunków do realizacji nagrań, czyli zapewnienie odpowiedniej izolacji akustycznej i komfortu użytkowania poszczególnych sprzętów. I właśnie tak wygląda to w SoundProve, o czym teraz ze szczegółami opowiem. Osoby spoza branży mogą czasami nie odnaleźć się w gąszczu specjalistycznych sformułowań, które przytoczę. W takiej sytuacji należy jednak przyjąć, że im coś będzie dla Ciebie mniej zrozumiałe, tym ważniejszą rolę pełni w naszej codziennej pracy 😉

Zakres usług

SoundProve zajmuje się przede wszystkim realizacją nagrań studyjnych. Uwielbiamy pracować z zespołami muzycznymi, wokalistami, nagrywamy lektorów oraz każdego, kto chce lub potrzebuje utrwalić jakikolwiek rodzaj dźwięku. Poszczególne partie możemy nagrać osobno lub jednocześnie (tzw. setka). Potem już tylko odpowiedni miks i mastering i możesz cieszyć się oczekiwanym efektem.

Profesjonalna obsługa

Jeżeli wspomniany efekt ma być świetny, ludzie którzy na niego pracują muszą być prawdziwymi świrami na punkcie tego, co robią. Liczy się oczywiście wykształcenie i doświadczenie, ale przede wszystkim tzw. ogień w oczach (nasz szef widzi wtedy, jak bardzo palimy się do pracy).. Właśnie takie osoby tworzą SoundProve, dzięki czemu możesz być pewien, że zadbamy o każdy detal, niuans, każdą nutę. W efekcie otrzymasz jakość, której oczekujesz.