Aktualności

Źródło: http://kordecki.com.pl/

Kordecki to firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych usług obejmujących automatykę przemysłową. Do głównych zadań firmy należy opracowywanie projektu i dokumentacji, prefabrykacja szaf sterowniczych, profesjonalny montaż i podłączenie urządzeń, programowanie i ostatecznie uruchamianie. Dowiedz się, na czym polega współpraca z nami.

Nasze doświadczenie

Posiadamy doświadczenie we współpracy z dużymi firmami z branży AGD, spożywczej czy automotive, przy skomplikowanych zadaniach takich jak instalacja mieszalników procesowych, pasteryzatorów, suszarni taśmowych i komorowych, instalacja podajników, wytłaczarek blach, dźwigów, pomp ciepła, nagrzewnic gazowych, rekuperatorów i wiele więcej. Nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Stawiamy na współpracę

Tworzymy partnerskie relacje, które wynikają z systematycznej współpracy i realizowane są małymi krokami. Oferujemy rozwiązania, które są przejrzyste, a przez zaawansowaną technologię upraszczają automatykę i sterowanie. Oferty dostosowujemy do polityki zakupowej dużych firm, wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom terminowym i proceduralnym.

Dbamy o bezpieczeństwo maszyn i urządzeń, ergonomię obsługi, sposób komunikacji i raportowania dla systemów nadrzędnych oraz jakość dokumentacji powykonawczej.

Z naszymi klientami chętnie dyskutujemy i rozważamy najnowsze trendy w automatyce związane z robotyką, mobilnością i systemowym podejściu do zarządzania projektami.

Myślimy o przyszłości

Uwzględniamy fakt, iż automatyka w coraz większym stopniu musi być konfigurowalna i mieć możliwość rozbudowy w przyszłości. Coraz bardziej koncertujemy się na wykorzystywaniu oprogramowania w sterowaniu urządzeniami wykonawczymi.

W naszych projektach uwzględniamy bardzo krótkie przerwy związane z możliwością instalacji i uruchomienia w ciągach produkcyjnych. Uważamy, że możliwe jest wykonywanie spersonalizowanych projektów, w cenach oferowanych dla małoseryjnej produkcji.