Aktualności

Wybierasz się niedługo na wesele? Pamiętajmy o to, iż najistotniejsza w tymże dniu jest panna młoda. Żadna kreacja jej nie winna przytłoczyć. Co więcej pamiętajmy, iż odcień zarówno biały, jak i też śmietankowy już są zajęte jedynie dla głównej bohaterki tego dnia. Właściwie należy postawić na atrakcyjność skromną, jak i również na odcień skromny, jaki zaznaczy własne walory. Suknia obowiązkowo winna dostosowana być do swej sylwetki. Więc, jak wybrać najlepsze sukienki na wesele?

Zwróć uwagę na odcień sukni

Powszechnie uznaną regułą jest, aby na takie uroczystości którymi są ślub, natomiast następnie wesele, nie ubierać sukni w odcieniu białym, ponieważ jest to odcień zajęty dla panny młodej. Należałoby się do tejże reguły dopasować, dzięki temu również my, oraz panna młoda będziemy czuły się komfortowo. Odradza się też zakładanie sukienki na wesele w odcieniu czarnym. Jeśli niezwykle lubisz czerń oraz odpowiednio się w niej czujesz, możesz założyć suknię w tymże odcieniu, natomiast ożyw ją jasnymi czy wyrazistymi dodatkami oraz biżuterią. W wypadku reszty barw nie ma zastrzeżeń.

Suknie mini na wesele latem

Suknie mini sprawdzą się choćby podczas największych skwarów. Wyglądają niezwykle seksownie oraz dobrze wyeksponują zgrabne nogi. Wyjątkowo jeżeli dostosujesz do nich szpilki czy sandały na koturnie. Latem dobrze prezentują się suknie w kwiaty. Dodają energii oraz odejmują lat! Motywy florystyczne pasują paniom w dowolnym wieku, natomiast ozdobne falbany wywołają, iż kreacja stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Jeżeli wolisz jednokolorowe projekty, sięgnij po suknię mini z koronkową górą oraz rozkloszowanym dołem z dwoma falbanami.

Komfort oraz wygoda

Wesele to noc długiej zabawy do białego rana, więc wybierając suknię należy pamiętać o tymże, by była wygodna. Krótkie suknie rozkloszowane są z tego względu niezwykle znane, natomiast również prezentują się niesamowicie podczas wykonywania tanecznych piruetów. Tenże typ kreacji sprawdzi się także w wypadku pań z figurą gruszki. Jej kształt doskonale równoważy proporcję oraz wyszczupla figurę.