Aktualności

Źródło: https://centrumregeneracji.com/

Jesteśmy jedyną firmą działającą na polskim rynku, która świadczy kompleksowe usługi dedykowane branży przemysłowej. Jesteśmy także jednym z wiodących dostawców wysokiej jakości usług serwisowych dla urządzeń produkcyjnych dostarczanych przez międzynarodowych producentów. Dowiedz się, co możesz zyskać, podejmując współpracę z nami!

W czym się specjalizujemy?

W Centrum Regeneracji specjalizujemy się w serwisowaniu, naprawach i regeneracjach różnego typu komponentów znajdujących zastosowanie w przemyśle. Dbam o maksymalne poczucie satysfakcji naszych Klientów, które przekłada się na znaczną redukcję kosztów produkcji, a przy tym zapewniamy roczną gwarancję na realizowane przez nas naprawy oraz serwisy.

Dlaczego warto?

W Centrum Regeneracji jako jedyni na polskim rynku zajmujemy się kompleksową obsługą branży przemysłowej w zakresie serwisowania, napraw oraz regeneracji maszyn, urządzeń produkcyjnych i komponentów.

W naszej pracy dążymy do tego, by wszyscy Klienci otrzymywali najwyższej jakości usługi, które dostarczają skuteczne, ekonomiczne, efektywne i optymalnie dopasowane rozwiązania, zarówno przy planowanych usługach serwisowych, jak i w nagłych sytuacjach.

Wszystkim naszym Klientom zapewniamy:

  • wsparcie doświadczonych i wykwalifikowanych doradców,

  • usługi realizowane przez najlepszych specjalistów w swojej branży,

  • darmowy transport sprzętu z i do firmy,

  • 12 miesięcy gwarancji na wykonywane usługi,

  • optymalizację kosztów produkcji, poprzez zastosowanie wysokiej klasy części i podzespołów.

Nasz rozmiar oraz doświadczenie pozwalają nam oferować konkurencyjne ceny, na szybką usługę na najwyższym poziomie. Nasze doświadczenie w branży pozwala nam zapewniać usługi stwarzające wartość dodaną, które pomagają dyrektorom firm i inżynierom osiągać lepsze zyski. Świadczymy najbardziej zaawansowane usługi regeneracyjne a także dostosowane do potrzeb klientów produkcyjnych i remontowych.