Aktualności

Stringi to powszechnie znany element bielizny damskiej. Kobiece, delikatne, zwykle opierające się na samych paskach. To odważna bielizna, przeznaczona dla kobiet, które nie boją się swojego ciała. Pozwala podkreślić kształt pośladków, wbrew często powtarzanej opinii może być także dość wygodna – wystarczy tylko znaleźć odpowiedni dla siebie krój i rozmiar oraz zwrócić uwagę na rodzaj materiału, z którego jest wykonana bielizna.

Do czego nosić?

Stringi doskonale sprawdzają się jako bielizna zakładana pod obcisłe lub jasne spodnie oraz spódniczki. Widoczny pod obcisłym strojem zarys majtek jest tym, czego kobiety chcą uniknąć – dzięki stringom jest to możliwe. Dodatkowo, to bielizna, w której pośladki wyglądają bardzo dobrze. Dotyczy to jednak raczej osób szczupłych – to właśnie w ich przypadku stringi sprawiają się najlepiej, podkreślając kształtne, jędrne ciało. Odpowiedni dobór bielizny może diametralnie wpłynąć na wizualny odbiór osoby, warto więc pamiętać, że w przypadku ubrań obcisłych oraz jasnych nic nie sprawdzi się równie dobrze jak stringi. Rzucający się w oczy barwny, trójkątny kształt na pośladkach może zepsuć całą stylizację.

Kobieca bielizna warunkiem pewności siebie

Seksowne stringi mogą bardzo pozytywnie wpłynąć nawet na samopoczucie kobiety. To bielizna uznawana za niezwykle kobiecą, więc jej noszenie może podnieść pewność siebie, zmienić sposób postrzegania własnego ciała na znacznie mniej krytyczny. Duże znaczenie ma także opinia mężczyzn – większość przyznaje, że ten typ bielizny u kobiet zwykle im się podoba.