Aktualności

Źródło: https://krakow.ekotaxi.pl/

Jak zamówić taxi w jednej z najlepszych korporacji w Krakowie? Poznaj metody rezerwowania przejazdu

Osoby korzystające z taksówek posiadają numery do sprawdzonych korporacji w Krakowie, dzięki czemu w każdej chwili mogą zamówić kurs. Wystarczy podać dyspozytorowi adres, pod który ma podjechać taksówka. Jeśli jednak nie możecie w danym momencie rozmawiać przez telefon, z pomocą przychodzi nasza aplikacja mobilna.

Najwygodniej przez aplikację mobilną

Wystarczy ściągnąć darmową aplikację na telefon z systemem Android lub iOS, aby móc zamawiać przejazdy taksówkowe przy pomocy kilku kliknięć! Aplikacja jest bardzo prosta i intuicyjna w użyciu. Przy pierwszym uruchomieniu zostaniecie poproszeni o udzielenie dostępu do lokalizacji waszego urządzenia oraz jego pamięci wewnętrznej. Pierwsza informacja służy do automatycznego pobierania adresu, na jaki wysłana ma być taksówka. Dzięki zgodzie na dostęp do lokalizacji nie ma konieczności, aby za każdym razem ręcznie wpisywać koordynaty. Oczywiście pod warunkiem, że macie włączoną opcję lokalizacji GPS!

Zamawianie taxi przez aplikację jest bardzo proste. Program automatycznie ustawi wasz adres startowy, który możecie dowolnie modyfikować. Następne okno pozwoli na doprecyzowanie szczegółów zamówienia, w tym m.in. określenie liczby osób biorących udział w przejeździe.

Aplikacja umożliwia pasażerowi także wybór preferowanej metody płatności: gotówką lub kartą. Można także wybrać opcję przejazdu bezgotówkowego, o którym więcej dowiecie się w dalszej części artykułu. Z chwilą zrealizowania zamówienia na ekranie telefonu pokażą się wszystkie informacje dotyczące przejazdu, w tym czas oczekiwania na kierowcę, aktualna lokalizacja zamówionego auta oraz rodzaj przysłanego samochodu oraz jego numer korporacyjny.