Aktualności

Gdy rozglądamy się za sejfem, to musimy wiedzieć, na jakie konkretnie aspekty zwrócić uwagę. Jeśli chodzi o sejfy Kraków, to najważniejsza jest ich wielkość. Na pewno powinna być dobierana do rodzaju przedmiotów, które chcemy przechowywać w naszym domowym sejfie. Bardzo ważne znaczenie ma wysokość, szerokość, jak i pojemność. Jeśli zależy nam najbardziej na zabezpieczeniu biżuterii lub też gotówki, to możemy zdecydować się na model o wysokości czterdziestu pięciu centymetrów. W przypadku, gdy potrzebujemy sejfu na segregatory z ważnymi dokumentami, najlepiej postawić na konstrukcje wolnostojące, które są o sporej pojemności.

Jeśli chodzi o sejfy Kraków to bardzo ważny jest zamek. Najważniejsze jest to, aby posiadał certyfikat, który potwierdza jego klasę bezpieczeństwa. Ten aspekt jest bardzo ważny. Do wyboru mamy zamek kluczowy tradycyjny, elektroniczny, czy też szyfrowo-mechaniczny. Każdy z wymienionych rodzajów ma oczywiście swoje pewne wady oraz zalety. Zamek kluczowy jest wybierany najchętniej przez osoby, które poszukują sejfu do domowego użytku. Warto pamiętać jednak, że można go łatwo zgubić lub też może zostać skradziony. Elektroniczny zamek jest bardzo łatwy w obsłudze, ponieważ otwierany jest poprzez wprowadzenie pewnych kombinacji cyfr. Jedyny minus takowego rozwiązania staje się sama możliwość podejrzenia kodu przez niepowołane osoby.

Na pewno cena nie powinna być determinującym czynnikiem. Musimy głównie zwrócić uwagę na jakość interesującego nas sejfu. Na koszt ostateczny zakupu wybranego modelu ma wpływ jego wielkość, wyposażenie, klasa odporności na włamania, sposób montażu, czy też typ zamka. Sejfy ścienne zazwyczaj są dostępne w naprawdę przystępnych cenach.