Co to jest Kamagra?

Kamagra to lek należący do grupy inhibitorów fosfodiesterazy piątego typu. Nie powinni ją stosować mężczyżni zdrowi, niemający problemów z zaburzeniami erekcji. Kamagra została stworzona dla wszystkich panów, którzy utracili radość z seksu, a chcą ją znowu odzyskać. Kamagra jest doskonałym zamiennikiem popularnych niebieskich tabletek, a do tego dużo tańszym. Dzięki niej mężczyźni odzyskują zdolność do odbycia satysfakcjonującego stosunku. Zażycie preparatu skutkuje tym, iż naczynia krwionośne rozszerzają się, do penisa może więc dotrzeć duża ilość krwi. Jednakże bez działania bodźców zewnętrznych nie dojdzie do wzwodu, mimo zażycia jakiegokolwiek leku na potencję. Głównym składnikiem działającym pozytywnie na cały organizm jest Sildenafil. Za pomocą tego produktu poprawia się nie tylko sam popęd seksualny, ale również relacje z partnerką. Warto mieć na uwadze, iż nieudane życie seksualne prowadzi do wielu kłótni i problemów w związku, które mogą zakończyć się nawet rozstaniem. Dlatego warto od razu zacząć działać w razie problemów zastosować Kamagrę. Ważną informacją jest to, iż Kamagra najtaniej dostępna jest w internecie. Kamagra cena za jedną tabletkę w sklepach internetowych, może zaczynać się już od 5 złotych.

W jaki sposób stosować środek Kamagra?

Warto pamiętać, aby przed zastosowaniem leku skonsultować się z lekarzem, gdyż dawka środka powinna być dobierana w sposób indywidualny. Wszystko zależy bowiem od zaawansowania problemu i jego przyczyn. Lekarz zapozna się również z naszą dietą, stylem życia i schorzeniami, które mogłyby być przeciwwskazaniem do przyjmowania leku. Najmniejszą dawką dostępną na rynku jest Kamagra 25g. Polecana jest zwłaszcza panom, u których problem występuje krótki czas i nie jest zbyt nasilony. Kamagra 25g używana jest przez osoby młode, które dopiero zaczęły zmagać się z problemami erekcji. Następną możliwą opcją jest Kamagra 50 mg, najczęściej polecane przez specjalistów. Dzięki niej można zaobserwować czy dana dawka jest zbyt mała, czy może za duża, dla danej osoby. Największą dostępną w dawką jest Kamagra 100 mg, korzysta się z niej, dopiero gdy Kamagra 50 mg nie sprawdziła się, ponieważ zaistniały problem z zaburzeniami erekcji jest już zaawansowany.

Kamagra a przyjmowanie innych preparatów

W przypadku, kiedy na co dzień korzystamy także z innych leków, powinniśmy koniecznie skonsultować się z lekarzem. Niektóre z nich mogą bowiem niekorzystnie wpływać na działanie Kamagry albo to ona będzie miała negatywny wpływ na zażywane przez nas leki. Z Kamargą nie wolno łączyć:

  • Riociguat
  • Revatio
  • Inhibitory proteazy
  • Donory tlenku azotu
  • Alfa brokery

Czy lek Kamagra może być łączony z alkoholem?

Nie powinno się spożywać alkoholu, zarówno przed, jak i po braniu leków. Nie należy także spożywać alkoholu bezpośrednio przed stosunkiem, gdyż może to wpłynąć na obniżenie sprawności seksualnej. Alkohole działają niekorzystnie na działanie Kamagry. Pić można jedynie na własną odpowiedzialność. W przypadku kiedy nasz problem z erekcją nie jest aż tak duży, wówczas niewielka ilość alkoholu nie powinna nam zaszkodzić, jednakże jeśli zaburzenia erekcji są już na etapie bardzo zaawansowanym, wówczas lepiej zrezygnować nawet z małej ilości alkoholu.