Aktualności Dom

Nowoczesne rozwiązanie

Gdy poszukujemy sposobu osłonięcia okna bez jego uszkodzenia, to trafiliśmy w dziesiątkę. Takim rozwiązaniem są rolety plisowane bezinwazyjne. Bezinwazyjny montaż jest nowoczesnym rozwiązaniem, które się sprawdza w przypadku w zasadzie każdego rodzaju okna. Jest prosty oraz szybki. Możemy dzięki temu mieć pewność, że sobie poradzimy z założeniem rolety w samej ramie swojego okna.

Rolety plisowane bezinwazyjne https://lestore.pl/ sprawdzają się doskonale w wielu przypadkach. Możemy dzięki nim kontrolować swobodnie ilość słonecznego światła, które nam wpada do mieszkania. Mogą także nas chronić przed bardzo wścibskimi spojrzeniami po zmroku. Mogą dodatkowo pełnić funkcję zazdrostek. Doskonale się sprawdzają w zasadzie w każdym pomieszczeniu.

W ofercie wielu sklepów znajdziemy plisy w bardzo szerokiej gamie kolorów. Znajdziemy całkiem jasne, pastelowe, a także intensywne barwy, aż do stonowanych oraz ciemnych odcieni. Wszystkie są wykonane z materiałów odpornych o wysokiej jakości. Są one odporne na zabrudzenia. Możemy mieć zatem pewność, że będą się prezentowały doskonale oraz posłużą nam przez naprawdę długi czas.

Plisy posiadają oczywiście bezinwazyjny montaż, które samo wykonanie jest niezwykle proste oraz szybkie. Absolutnie do każdej plisy dołączamy wszystkie elementy niezbędne w montażu, takie jak listwy boczne oraz uchwyty i mechanizm, za pomocą którego się steruje samym stopniem zacienienia. Słowem po prostu wszystkiego czego potrzebujemy, aby zasłonić okno.