Ukradł pieniądze na leczenie chorej dziewczynki. Widziałeś go?

Katowiccy policjanci poszukują złodzieja, który ukradł z jednego z lokali puszkę z pieniędzmi na leczenie chorej dziewczynki. Jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło 21 listopada około godz. 18 w Ambasadzie Śledzia przy ul. Mariackiej w Katowicach. W lokalu prowadzono zbiórkę pieniędzy na leczenie chorej dziewczynki. Przy barze siedziało dwóch mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich chwycił za puszkę, w której było około 600 zł i wyszedł. Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu.

Właściciele lokalu ogłosili, że jeżeli złodziej nie odda pieniędzy sam do poniedziałku, to opublikują jego wizerunek. Jednak wyrzuty sumienia nie ruszyły sprawcy i się nie zgłosił. Dlatego policja opublikowała jego wizerunek. Jako pierwsza sprawę na policję zgłosiła fundacja. Pracownicy lokalu złożyli wyjaśnienia i przekazali funkcjonariuszom nagrania z monitoringu.

Dlatego teraz potrzebna jest pomoc mieszkańców. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada jakiekolwiek informacje w sprawie, proszony jest o kontakt pod numerem tel. 32 200 35 00, 32 200 25 55, 112 lub pod adresem kp1@katowice.ka.policja.gov.pl. Policjanci gwarantują anonimowość.

dodany 2018-11-29 09:37 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją